MNVH

 

2021-2027 stratégia

 

2021-2027 projektek

A 2021-2027 IDŐSZAK PROJEKTSZINTŰ ELŐKÉSZÍTÉSE FEJÉR MEGYÉBEN

Foglalkoztatás

Megyei identitás erősítése

Velencei-tó partfal

KÖZADATKERESŐ

Közhírré tétetik

A szociális munka napja alkalmából kitüntetettek
2007.11.12.

*



Farkas Zsuzsanna 1986. augusztus 16-tól dolgozik a Fejér megyei gyermekvédelmi szakellátás rendszerében. Ez idő alatt különböző munkakörökben dolgozott. Volt gyámi tanácsadó, nevelőszülő tanácsadó, nevelőszülő hálózat szakmai vezetője, 2006 novembere óta az intézmény, igazgató helyettese. Mindegyik munkakörében feladatát szakmailag igényesen, lelkiismeretesen végezte. Aktív részese, szervezője az intézményi szakmai és egyéb rendezvényeknek. Kezdettől fogva szervezi a nevelőszülők képzését, szakmai továbbképzését, a gyermekkihelyezések előkészítését. Munkatársaival segítőkész, emberséges, szakmai tevékenysége példaértékű. 

Kiss Zsoltné 27 éve dolgozik a gyermekvédelem rendszerében. Munkássága a martonvásári Általános Iskola, Diákotthon és Gyermekotthon intézményhez kötődik, ahol kezdetben felügyelőként, majd nevelőtanárként, tanítóként, munkaközösség-vezetőjeként, 9 éve immáron gyermekotthon vezetőként dolgozik. Eddigi munkásságát az eltérő értelmi képességű gyermekek segítésének, gondozásának, fejlesztésének szentelte. A gyermekvédelem életformájává vált. Példaértékű tevékenységét a szakemberek és közvetlen munkatársai elismerése, tisztelete és a gyermekek szeretete övezi.

Virág László a Fejér Megyei Tanács Nevelő Otthona és Ifjúsági Házában, Előszálláson kezdte gyermekvédelmi pályáját 1989. augusztus 15-én. Az elmúlt 18 év alatt különböző munkaköröket töltött be. Dolgozott nevelőként, házvezető-nevelőként, majd 2005. május 1-től megbízást kapott a Fejér Megyei Lakásotthon-hálózat igazgató helyettesi feladatkörének ellátására, melyet 2007. július 30-ig végzett. Jelenleg az előszállási gyermekotthon vezetőjeként dolgozik.Munkáját lelkiismeretesen, kimagasló színvonalon látja el. Ismeretei gyarapítása érdekében továbbképzéseken, tanfolyamokon vett részt, felsőfokú tanulmányokat folytat. Az így szerzett tudást, tapasztalatot hasznosítja a munkavégzése során és segíti munkatársait is. A gyermekek nevelése, gondozása érdekében kifejtett szakmai tevékenysége magas színvonalú, feladatát elhivatottsággal végzi.

Kalicz Tiborné 1981-től dolgozik a Fejér Megyei Gyermekvédelmi szakellátás rendszerében. Kezdetben mint növendékügyi nyilvántartó, majd több mint 20 éve növendékügyi főelőadóként. Feladata ellátására a pontosság, alaposság, igényesség, a gyermek mindenek felett álló érdekének figyelembe vétele jellemző. Személyiségéből adódóan empátiával és kellő szakértelemmel viszonyul a segítségre szorulókhoz. Az évek során szerzett széleskörű tapasztalatai, ismeretei jól szolgálják a gyermekek megfelelő gondozási helyre kerülését. Munkavégzése és emberi magatartása példaértékű.

Csapó Papp Borbála a Martonvásári Gyermekotthon megalakulása óta az intézmény dolgozója. Munkavégzését a töretlen kitartás mellett nagyfokú precizitás, a mai korhoz igazodó átfogó szemlélet jellemzi.
Nevelési eszköztára gazdag: a kellő szigor mellett a megbocsátás és a jóság, a türelem és a gyermekkel való egyéni bánásmód egyaránt helyet kap. Következetességével, józan realitásával, egyszerűségével elérte, hogy mind a gyermekek, mind munkatársai körében nagy tekintélynek és szeretetnek örvend.
Természetességével, segítőkészségével és megfontolt gondoskodásával az évek során a mindenki „Borika nénijévé” vált.

Csincsiné Fodor Judit 1998. óta dolgozik a Fejér Megyei Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat, majd a Gyermekvédelmi Központ titkárságán, mint titkárságvezető. Munkavégzése, munkához való hozzáállása kiemelkedő. Tevékenységére a pontosság, igényesség, szolgálatkészség jellemző. A többletfeladatok teljesítésében is szívesen vállal részt. Megbízható, korrekt munkatárs, akinek munkavégzése példaértékű.

Kecskeméti Istvánné 1993. óta dolgozik a gyermekvédelmi szakellátás megyei intézményrendszerében.
Először a Soponyai, majd az Előszállási, ezt követően a Fejér Megyei Gyermekotthonban, jelenleg a Fejér Megyei Önkormányzat Gyermekvédelmi Központjában. Szakterülete a gazdálkodási terület, amelyben mint főkönyvi könyvelő dolgozik. Munkavégzésére a pontosság, igényesség, szakmai hozzáértés jellemző. Többletfeladatok ellátására készséges, a határidők betartásában fegyelmezett munkatárs. Az intézmény-átalakítást követően tanúsított áldozatos munkavégzése elismerésre méltó.

Cséplőné Gönczi Veronika a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye gánti telephelyének szakmai irányítását végzi. Nagy munkabírású, kitartó, energikus ember, aki nélkül nem lenne olyan színes, gazdag és emberléptékű a szociális munka tartalma. Szervező készsége bölcs és körültekintő gondolkodása mindig előbbre viszi a feladatok megoldásában. Embersége, elkötelezett szakmai magatartása tiszteletet és szeretetet vívott ki közvetlen környezetében és saját intézményében. Tisztelik őt a tágabb értelemben vett szociális munkát végzők közösségében is.

Hajdúné Reith Mónika a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye - Polgárdi-Tekerespuszta telephelyének vezető pedagógusa, szakmai igazgató helyettese. Kiemelkedő szakmai tudása a pedagógiai pályával való mély azonosulása teszi őt képessé a nem mindennapi pedagógiai feladatok ellátására. Sajátos területen és sajátos közegben dolgozik, ahol nehéz a fejlesztő-segítő munkát látványosan végezni. Kreativitása naprakész szakmai rugalmassága olyan erény, amelyből sokan meríthetnek, tanulhatnak. Komolysága, érzékenysége és a részletekre való jó rálátása, vezetői képességekről is árulkodik.

Lang Zoltánné a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye mezőszilasi telephelyének igazgató-helyettese. Nagy szakmai múlttal, a mentálhigiénés területen elért eredményekkel és mély elhivatottsággal rendelkezik. Személyiségének közvetlensége vonzza az embereket, ugyanakkor vezető létére csendes, szerény és kellemes egyéniségű ember. Jó szervezőkészséggel irányítja az intézmény életét, s vezetői mentalitásának központi eleme: a bizalom. Mindenkiben tud hinni és bízni, még akkor is, ha ezt nem mindenki érdemli meg. Igazi szociális munkás, mert pozitív odafordulással és megértő hallgatással végzi munkáját.

Liliomné Bessenyei Borbála a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye polgárdi-tekerespusztai telephelyének székesfehérvári részlegét vezeti. Kihelyezett részlegvezetőként nagy figyelemmel, felelősségtudattal és pontossággal végzi a munkáját a fogyatékos felnőttek rehabilitációja során. Pontos, megbízható, munkájában hatékony és eredményesen bizonyít hosszú idő óta. Munkatársai és a gondozottak szeretik, mindig bizalommal fordulhatnak hozzá. Folyamatosan képzi magát, nagy figyelmet fordít szakmai fejlődésére. Érzékenysége és emberszeretete példaértékű.

Megyesi Irma a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye könyvelőjeként dolgozik. Munkáját nagy figyelemmel, szakértelemmel és pontossággal végzi. Csendes, kellemes egyénisége biztonságot sugároz, s ezzel tud erőt adni a körülötte lévőknek. Rugalmas, jó együttműködő, számára nem jelent problémát az alkalmazkodás. Szerénységével és munkaszeretetével példát mutat a szociális területen dolgozóknak.

Molnár Mariann a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye polgárdi ipartelepi részlegének vezető ápolója. Csendes, szorgalmas, jó alkalmazkodási képességgel rendelkező ember. Kitartása és megbízhatósága kiemeli a környezetéből, és tiszteletet parancsol mindazok számára, akik nem képesek ezen a magas szinten működni. A szociális terület iránti elhivatottság hatja át minden cselekedetét, feladatvégzését a munkája során. Emberi méltósággal ad tiszteletet, odafordulást és figyelmet a segítségre és gondozásra szoruló embertársainak. Mindezt példaértékűen és csendesen teszi.

Pintér Erika a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye bicskei telephelyén dolgozik. Mint mentálhigiénés csoportvezető elismerésre méltó szakmai eredményeket ért el a mentális gondozás – foglalkoztatás területén. Temperamentumos, dinamikus, gyors gondolkodású, szervezői és fejlesztői adottságokkal rendelkező ember. Tudásával és mentalitásával egyaránt a gondozásra szoruló emberek javát szolgálja. Empátiás érzékenysége kiváló. Jó csapatépítő, hagyományt teremtett intézményében a szakmai team munka, az esetmegbeszélés és a szupervízió hatékony felhasználása területén. Érzékenysége, és magas érzelmi intelligenciája környezetében elismerést vívott ki.

Rácz Jánosné a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye főkönyvelőjeként dolgozik. Kollégái csodálják azt a kreativitást, jószándékú, emberközpontú, gyors gondolkodást, amellyel a számok világában végzi a munkáját. Főkönyvelőként nagy felelősséget hordoz magában, s ő jól tud bánni ezzel a teherrel. Sokoldalú, rugalmas megoldásokra törekvő, munkájában hatékony és eredményes. A jó munka érdekében nem menekül el a konfliktusok elől sem. Problémamegoldó képessége nagy munkabírással párosul. Jó kolléga, munkatársai tisztelik, szeretik. Kiegyensúlyozott személyisége nélkül szegényebb lenne a szociális munka világa.

Szijj Levente a szociális munka iránt elkötelezett szakmai közösséget mindig örömmel tölti el, ha fiatal kolléga érdemeiről szólhatunk. A sárosdi intézmény foglalkoztatás szervezéssel foglalkozó munkatársaként példát mutat az átlagon felüli szociális érzékenységből a megértő empátiás magatartásról, s az ellátottakhoz való odafordulás nagyfokú tiszteletéről. Tisztában van az ember iránti szolgálat felemelő érzésével. Jó szervező készsége kedves, elfogadó és meggyőző emberi magatartása alkalmassá teszi őt magasabb szintű szakmai feladatok ellátására. Fiatalos lendülete és nagy energiája értékes a szociális szakma számára.

Szőke Ferenc a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye gazdasági vezetőjeként nagy felelősségtudattal és elhivatottsággal végzi munkáját. Az ő számára a gazdasági feladatok naprakész megoldása és átláthatósága „éjjel-nappali” állandó készenléti szolgálatot jelent. Rendkívüli munkabírása precíz és szakszerű tudása nagyon sok ember ellátásának, megsegítésének alappillére. A jó gazda „erős markával” fogja össze a legnehezebb gazdálkodási feltételek között is – a közös kasszát - amely bizony gyakran kiürülni igyekszik. Szőke Ferenc szakértelme a legnehezebb időkben is ott fénylik a száraz gazdasági folyamatok világában, s mindnyájunk felemelkedését szolgálja.

Tóthné Mészöly Katalin a Fejér Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye bér és TB ügyintézőjeként dolgozik. Tudása és emberi tulajdonságai alapján tisztelet és szeretet veszi körül munkahelyén. Nagyon megbízható, tud élni mások titkaival, s a vele megosztott lelki és emberi történetekkel. Munkája végzése során alapos és szorgalmas. Ő az az ember, akiről köztudott: mindenkinek segít, nincsen olyan kérdés, aminek ne járna utána. Nagyon jó az együttműködő képessége, melynek segítségével erőt és hitet képes adni az élet nehézségeivel küldő embertársainak.

Keresés

Tájékoztatás

Kincsestáj kerékpárút

 

FELHÍVÁS


 

Foglalkoztat. Paktum

Mór-Bodajk kerékp. út

 

Fejér Megyei Értéktár

Vakbarát verzió

 

Kerékpárút-fejlesztés

klímastratégia

EFOP- Felzárkóztatás

 

Választás 2022

 

www.gajavolgy.hu

"NE DŐLJÖN BE"

Magyar Államkincstár

ÁROP